1. HRVATSKI SKUP FLAUTISTA  1st CROATIAN FLUTE MEETING

0

Raspored događanja / Event schedule 

Subota, 6.11.2021. / Saturday, November 6th 2021 

10 h KONCERT/CONCERT  

 Matej Zupan, flauta/flute  Ivan Batoš, klavir/piano   

11 h PREDAVANJE: Carlo Jans  „Aranžmani violinske literature za flautu. Bez granica!“  LECTURE: Carlo Jans 

 “Arrangements of Violin Literature for Flute. No limits!”   

12 h KONCERT/CONCERT:  

 Birgit Ramsl Gaal, flauta/flute  Ivan Batoš, klavir/piano    

13-14 h PAUZA / PAUSE 

14-16 h PREDAVANJE: Denis Verroust  JEAN-PIERRE RAMPAL (1922-2000)  „Prvi moderni virtuoz“ Ilustrirano predavanje sa dijaporamama – fotografskim slideshowom,  audio i video isječcima te glazbenim ilustracijama uživo. 

LECTURE: Denis Verroust  

 JEAN-PIERRE RAMPAL (1922-2000)  

 “The first modern virtuoso”  Illustrated lecture with slides – photo slideshow, audio and video clips   and live music illustrations. 

16 h SEMINAR: Rachel Brown  / MASTERCLASS: Rachel Brown

17 h KONCERT: Kvartet flauta 4Syrinx / CONCERT: Flute quartet 4Syrinx 

 Karolina Šantl Zupan, flauta / flute Marina Novak, flauta, piccolo, bas flauta / flute,   piccolo, bass flute   Darija Zokić, flauta, piccolo, alt flauta / flute,  piccolo, alto flute  Špela Benčina, flauta, piccolo / flute,   piccolo

18 h SEMINAR: Wally Hase / MASTERCLASS: Wally Hase 

19 h KONCERT/CONCERT: 

 Mario Caroli, flauta/flute  Zrinka Ivančić Cikojević, klavir/piano

 Detaljan raspored koncerata i predavanja dostupan zasebno /  Detailed schedule of concerts and lectures available  separately

1. HRVATSKI SKUP FLAUTISTA  1st CROATIAN FLUTE MEETING

Raspored događanja / Event schedule 

Nedjelja, 7.11.2021. / Sunday, November 7th 2021  

10 h KONCERT: Laureati natjecanja Flauta Aurea  CONCERT: Laureates of the Flauta Aurea   Competition 

11h RADIONICA: Ian Clarke  WORKSHOP: Ian Clarke 

12:30-13:30 h PAUZA / PAUSE 

13:30h KONCERT/CONCERT:  Rachel Brown, traverso flauta/traverso flute  

Ana Benić, traverso flauta/traverso flute  Laura Vadjon, violina/violin  Dora Kuzmin Maković, violončelo/violoncello  Franjo Bilić, čembalo/cembalo 

14:30-15 h PAUZA / PAUSE 

15 h KONCERT/CONCERT:  

 Matjaž Debeljak, piccolo  Matej Zupan, piccolo  Ivan Batoš, klavir 

16 h PREDAVANJE: András Adorján  „Život i rad braće Doppler.“   / LECTURE: András Adorján   “The life and work of the Doppler brothers.”

17 h KONCERT/CONCERT: 

 Wally Hase, flauta/flute  Zrinka Ivančić Cikojević, klavir/piano 

18 h SEMINAR: Birgit Ramsl Gaal  / MASTERCLASS: Birgit Ramsl Gaal 

19 h KONCERT: Chicharito Jazz Quartet / CONCERT: Chicharito Jazz Quartet

Matej Grahek – flauta, Jaka Pucihar – klavir, Aleš Avbelj – bas gitara, Vid Useničnik – bubnjevi / Matej Grahek – flute, Jaka Pucihar – piano, Aleš Avbelj – bass guitar, Vid Useničnik – drums

 Detaljan raspored koncerata i predavanja dostupan zasebno  / Detailed schedule of concerts and lectures available  separately